Podczas swojej działalności w krajach misyjnych zauważamy jak wielkie i jak różnorodne są potrzeby ich mieszkańców. Mimo iż w większości przypadków spotykamy się z przeraźliwą biedą oraz brakiem dostępu do wody czy pożywienia, Afrykańczycy nie proszą nas o jedzenie ani o pieniądze. Proszą nas o pomoc w edukacji dzieci, a tym samym o szansę na lepszą przyszłość dla nich. Znają bowiem wartość edukacji i wiedzą, że to jedyna szansa na odmianę ich losu.
s

ssssssdsdss

s
 W obliczu dramatów, przed którymi staje dziś ludzkość, takich jak bieda, głód i ciągłe wojny czy nie jest naszym obowiązkiem szerzenie dostępu do edukacji tym, którzy najbardziej jej potrzebują?  Dzieciom dla których pójście do szkoły to  jedyna szansa na jakąkolwiek przyszłość?  
W porozumieniu z miejscowymi ośrodkami stworzyliśmy więc program „Patronat”, który ma na celu umożliwienie dzieciom z ubogich rodzin dostępu do edukacji. Z Państwa pomocą zarównowartość 25 euro miesięcznie jesteśmy w stanie pokryć koszty wyprawki niezbędnej do szkoły oraz zapewnić posiłek jednemu z naszych podopiecznych. Niestety, często jest to jedyny posiłek jaki dzieci dostają w ciągu dnia, a mundurek szkolny to ich jedyne ubranie.
s
Patronat, to projekt, który powstał z potrzeby serca i realnej sytuacji na misjach, a patronem może zostać każdy. Suma 25 euro nie musi wpływać od jednej osoby. Można zaktywizować znajomych, rodzinę, swoje środowisko w pracy czy szkole i wspólnie uzbierać kwotę potrzebną dla jednego podopiecznego. Jesteśmy też przekonani, że poprzez szerzenie takich projektów możemy zmieniać świat – jeśli nie w całości, to na pewno świat lokalnej społeczności w krajach potrzebujących, a także dostrzegać jak wiele sami posiadamy i dzielić się tym co mamy.
s
Działamy obecnie w krajach Afryki oraz w Indiach.
ss

Zostań patronem jednego z naszych podopiecznych!

Wybierz kraj, w którym chcesz wspomóc dziecko:

s

 k
 h
  hhhh Etiopia           fss Rwanda już wkrótce! ddssd Indie sssssssbvvsssss   Kamerun
 h