Podczas swojej działalności w krajach misyjnych zauważamy jak wielkie i jak różnorodne są potrzeby ich mieszkańców. Mimo iż w większości przypadków spotykamy się z przeraźliwą biedą oraz brakiem dostępu do wody czy pożywienia, Afrykańczycy nie proszą nas o jedzenie ani o pieniądze. Proszą nas o pomoc w edukacji dzieci, a tym samym o szansę na lepszą przyszłość dla nich. Znają bowiem wartość edukacji i wiedzą, że to jedyna szansa na odmianę ich losu.
 s
W porozumieniu z miejscowymi ośrodkami stworzyliśmy więc program „Patronat”, który ma na celu umożliwienie dzieciom z ubogich rodzin dostępu do edukacji. Z Państwa pomocą za równowartość 25 euro miesięcznie jesteśmy w stanie pokryć koszty wyprawki niezbędnej do szkoły oraz zapewnić posiłek jednemu z naszych podopiecznych. Niestety, często jest to jedyny posiłek jaki dzieci dostają w ciągu dnia, a mundurek szkolny to ich jedyne ubranie.
Działamy obecnie w krajach Afryki oraz w Indiach.
 s
Wybierz dziecko i wpłać co miesiąc na konto Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl równowartość 25 euro, a sfinansujesz jego opłatę za szkołę, mundurek szkolny, niezbędne przybory oraz posiłek. W rzeczywistości jednak dasz mu o wiele więcej!
ss

Zostań patronem jednego z naszych podopiecznych!

 

Wybierz kraj, w którym chcesz wspomóc dziecko:

s

 k
 h
  hhhh Etiopia           fss Rwanda już wkrótce! ddssd Indie sssssssbvvsssss   Kamerun
 h