2

Zbiórka telefonów i znaczków

  • ZBIÓRKA STARYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

telefonyW związku z zakończeniem wojny na Wybrzeżu Kości Słoniowej . Wielu ludzi potrzebuje pomocy - brak dachu nad głową, lekarstw, żywności to problemy, z którymi na codzień borykają się Afrykańczycy w tym kraju.

Akcja STARE TELEFONY KOMÓRKOWE NA RZECZ MISJI polega na tym, że ze starych komórek wysłanych do Fundacji odzyskiwane są cenne surowce. Zatem w porozumieniu z firmą, która zajmuje się recyklingiem i pozyskiwaniem szlachetnych kruszców oraz przywracaniem do życia starych telefonów rozpoczęliśmy akcje zbiórki starych telefonów komórkowych.

 

PAMIĘTAJ:

- KAŻDA KOMÓRKA TO KONKRETNA POMOC DLA MISJI I LUDZI UBOGICH NA WYBRZEŻU KOŚCI SŁONIOWEJ, PRZEŚLIJ NAM SWÓJ TELEFON...

 

Zachęcamy szkoły do włączenia się w akcję. Co należy zrobić?


1. Zadeklaruj swój udział w akcji wysyłając maila na adres salvatti@salvatti.pl

2. Zorganizuj akcję w klasach, lub w całej szkole, zachęć uczniów by poinformowali o akcji swoich rodziców

3. Zbierzcie telefony do kartonu, i opiszcie ile udało się ich zebrać, jaka szkoła oraz które klasy brały udział w akcji. (nadruk na kartony można pobrać ze strony www.salvatti.pl).

4. Wyślijcie zaklejone pudło na adres:

 

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl

ul. Wilcza 8; 05-091 Ząbki


 

  • ZNACZKI

znaczkiZbieramy ostemplowane znaczki, wycięte z koperty lub kartki półcentymetrowym marginesem (nie mogą to być znaczki odklejone jak do klasera). Przesyłane na nasz adres, sprzedajemy je jako tzw. makulaturę filatelistyczną. Pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczone są na animację misyjną.

Każdego roku dzięki dobrej woli szkół i osób prywatnych z całej Polski docierają do nas dziesiątki a nawet setki kilogramów znaczków. Dzięki pieniądzom Ze zbiórki znaczków do wielu szkół mogli pojechać ze swoją katechezą misjonarze. Gorąco zachęcamy do akcji i dziękujemy za widzialne zaangażowanie szkół w zbiórkę znaczków.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Zamknij