Sklep z kawiarnią Amakuru jest dziełem charytatywnym, prowadzonym przez Pallotyńską Fundację Misyjną Salvatti.pl.

Oferujemy w nim nietypowe wyroby, których nie można dostać nigdzie indziej w Polsce. Rzeźby, obrazy czy biżuteria to często pojedyncze egzemplarze, jedyne w swoim rodzaju. Przez to chcemy pokazać bogactwo i różnorodność towarów, wytwarzanych w krajach Afryki i Ameryki Południowej i dzięki temu przybliżyć Państwu kulturę i tradycję odległych zakątków świata, w których pracują pallotyńscy misjonarze.

Dochód ze sklepu Fundacja przeznacza na realizację projektów dobroczynnych, takich jak budowa oddziału położniczego w Kigali, w Rwandzie, zakup kalkulatorów i podręczników dla uczniów szkoły ekonomicznej w Baffousam w Kamerunie, wspieranie domu dla dzieci ulicy Casa Hogar w Kolumbii, stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin oraz na wspieranie osób potrzebujących tam, gdzie panuje bieda, klęski żywiołowe i wojny (www.salvatti.pl/komu-pomagamy).

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie charytatywnym i pomnażania dobra. Kupując dla siebie, kupujesz dla innych!

Sklep stacjonarny z kawiarnią Amakuru w Warszawie przy Al. Solidarności 101 jest otwarty pon-pt 10-18 i sobota 10-14, online www.sklep.salvatti.pl, zapraszamy!

SAM_0392      sklep    SAM_0422

 

img_2226    img_2293  img_2234

img_2259   img_2246 img_2222

img_2247  img_2273   img_2245

I wiele innych produktów…

fot. Wojciech Bieliński i Katarzyna Matusz