Wspieraj oazę w Rwandzie

W listopadzie Fundacja Salvatti.pl zorganizowała już drugie rekolekcje oazowe w Rwandzie. Tym razem w parafii Kinoni. Już wkrótce oaza się kończy. Na naszej stronie pojawi się więc  obfita foto-relacja z tego wydarzenia. Rok temu w tę pionierską inicjatywę zaangażował się ks. Przemek Krawiec SAC oraz animatorki: Ewelina i Aneta oraz ks. Benjamin Bahashi z DR Kongo. Rekolekcje odbyły się w Centrum Św. Wincentego Pallottiego w pallotyńskiej parafii w Kigali.  Okazało się warto kontynuować to dzieło na afrykańskiej ziemi. Uczestnicy oazy spotykali się regularnie przez cały rok. Nauczyli się medytacji Słowa Bożego. Starali się żyć charyzmatem propagowanym przez założyciela Ruchu Światło- Życie, ks. Franciszka Blachnickiego.  Wielu z nich przystąpiło do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, wyrzekając się spożywania alkoholu.

plakat

paymento
Kwota w PLN:

Tytuł wpłaty:
E-mail :

Teraz tych duchowych owoców nie można zakopać w popiele. Dlatego kontynuujemy rozwój ruchu oazowego w Rwandzie. Tym razem rekolekcje odbędą się w dniach od 6 do 20 listopada, w Kinoni. Będzie w nich uczestniczyło ok. 50 osób.

Codzienne życie młodzieży w Afryce to walka o przetrwanie. Rekolekcje oazowe wzmocnią ich duchowo, pozwolą spojrzeć inaczej na ich trudną codzienność i dadzą zapał do działania, by zmieniać swoje życie i świat.

Chcemy im w tym pomóc i potrzebujemy do tego Twojej pomocy.

Ufunduj uczestnikowi oazy 1 dzień rekolekcji lub wpłać na ten cel dowolną kwotę.

 Koszt jednego dnia  – 25 zł.

Rekolekcje trwają 15 dni.

Dieudonne, Sandra, Jean d’Amour i inni czekają na Twoją pomoc.

Numer konta:

Bank Pekao SA   44 1240 1095 1111 0010 3468 8020

Tytułem: DAROWIZNA OAZA 2016

Dziękujemy!

Dodaj komentarz