Nieskończenie dobry

Czym jest ZAPIS WOLI

 

Życie się nie kończy, ale się zmienia. Jeśli wierzymy w „obcowanie Świętych”, prosimy ich o wstawiennictwo w ważnych dla nas sprawach. Wielu Świętych zostawiło również ślad po sobie tu, na ziemi. Byli fundatorami szkół, uniwersytetów, sierocińców, domów pomocy i wielu innych inicjatyw, które służą ludzkości nawet setki lat po ich śmierci.

 

Dlatego warto spisać testament. To pewny i bezpieczny sposób, aby w przyszłości przekazać swoje dobra najbliższym i zadbać o ich stabilizację finansową.

 

W każdej chwili możesz wydać odpowiednie dyspozycje co do wypracowanych przez Ciebie dóbr materialnych, tak aby trafiły w najlepsze ręce i zostały wykorzystane według Twoich oczekiwań.

 

Każde dobra, pozostawione dla potomnych, niezależnie czy małe, czy duże, mogą przyczynić się do osiągania wielkich celów, dzięki nim można zmieniać świat na lepsze. Przekazując innym swój dorobek,

pozostawiasz po sobie dziedzictwo, zostawiasz ślad w pamięci następnych pokoleń.

 

 

Dlaczego warto być NIESKOŃCZENIE DOBRYM?

 

Poprzez sporządzenie testamentu w ramach programu NIESKOŃCZENIE DOBRY, nie tylko zabezpieczysz przyszłość swoich najbliższych – masz także możliwość ustanowienia dodatkowych zapisów na rzecz wspieranych przez Ciebie fundacji lub stowarzyszeń.

 

Każda darowizna przekazana na rzecz najuboższych i bezbronnych czyni świat lepszym dla kolejnych pokoleń. Sporządzenie testamentu daje Ci pewność, że Twój majątek zostanie rozdysponowany zgodnie z Twoją wolą.

 

Będziesz NIESKOŃCZENIE DOBRY!

 

 

Jak zostać NIESKOŃCZENIE DOBRYM?

 

Dowiedz się więcej – pobierz bezpłatną BROSZURĘ INFORMACYJNĄ

 

Pobranie materiałów jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych przez Pallotyńską Fundację Misyjną Salvatti.pl w zakresie działań na rzecz pomocy misjom.

 

Chcesz być NIESKOŃCZENIE DOBRY – skontaktuj się z nami.

 

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl

Ul. Wilcza 8

05-091 Ząbki

Tel: 602 336 106 lub 698 815 636

www.salvatti.pl