Debata z udziałem przyjaciela Papieża Franciszka z transmisją online na Nowohuckie.pl

Juan Grabois to argentyński prawnik i wykładowca akademicki, był zaufanym współpracownikiem Jorge Bergoglio, kiedy ten był biskupem Buenos Aires.  Od czerwca 2016 roku jest członkiem Papieskiej Rady Iusticia et Pax. Aktywnie działa w na rzecz osób ubogich i wykluczonych w argentyńskich miastach i tzw. dzielnicach biedy, angażuje się w ruchy społeczne na rzecz pokrzywdzonych. Na zarzuty o skrajnie lewicowe poglądy mówi, że to, co robi jest podyktowane „katolickim sposobem patrzenia na rzeczywistość”.

Spotkanie poprowadziła Monika Mostowska, dziennikarka Radia Warszawa.  Debata była transmitowana na żywo przez Radio Nowohuckie.pl, zapraszamy do słuchania, tutaj.

Spotkania odbywają się pod patronatem medialnym: Chrześcijańskiego Grania, eKai.pl, Expressu Wieczornego, Miesięcznika Egzorcysta, Miesięcznika Katolickiego List, portalu Deon.pl, portalu Fronda.pl, portalu Opoka, portalu wPolityce.pl, Tygodnika Gość Niedzielny, Tygodnika Idziemy, Tygodnika Katolickiego Niedziela, Tygodnika wSieci, Radia Warszawa, Razem.tv

Informacje dla dziennikarzyJUAN GRABOIS będzie dostępny dla mediów 15 i 16 listopada. Mówi w języku angielskim. W razie potrzeby zapewniamy tłumacza. Kalendarz wywiadów ustala Katarzyna Matusz, 503163276, promocja@salvatti.pl, zapraszamy do kontaktu.

Będziemy wdzięczni za informację, że gość przybył do Polski na zaproszenie Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl oraz za poinformowanie na Państwa stronach i FB o naszej debacie.

 

plakat-debata-salvatti-pl-15-listopada