„Fundamenty sukcesu” i „Laboratorium Miłosci” pod patronatem Salvatti.pl

„Fundamenty Sukcesu” to cykl spotkań organizowanych przez ASK Soli Deo w Szkole Głównej Handlowej, podczas których zgłębiamy tajniki życiowego sukcesu. Gościliśmy m.in. specjalistę z dziedziny bioetyki i prawa – mec. Nikolasa Nikasa czy wiceministra zdrowia Piotra Gryzę. Tegoroczna konferencja nosi tytuł: Jak być katolikiem, nie zwariować i czerpać z tego radość. Naszym gościem będzie Krzysztof Ziemiec.

Zapraszamy 21.11.2016 g.19.00, Szkoła Główna Handlowa, al. Niepodległości 162, Warszawa.

laboratorium-milosci

„Laboratorium Miłosci”

Miłość nie jest prosta: wiedzą o tym członkowie Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego, którzy już od prawie 10 lat organizują połączone w cykl konferencje pod wspólnym tytułem Laboratorium Miłości. Laboratorium Miłości powstało w 2005 roku w celu pomocy młodym ludziom w zrozumieniu siebie i miłości, w poznaniu istoty relacji między kobietą a mężczyzną, narzeczeństwa, a także i małżeństwa. Tematy poruszane przez Laboratorium są uniwersalne – pragnienie miłości jest wspólne wszystkim ludziom, niezależnie od wyznawanych poglądów.

Zapraszamy małżeństwa, świeckich specjalistów i charyzmatycznych księży z praktycznym i psychologicznym doświadczeniem. Swój udział w tegorocznej edycji potwierdził Maciej Gnyszka i aktor Dariusz Kowalski.

28 i 30.11.2016 g. 20.10
Uniwersytet Warszawski

www.solideo.pl
Spotkania odbywają się pod patronatem medialnym Fundacji Salvatti.pl

Dodaj komentarz