LUB SACRO

Sztuka sakralna, wydawnictwa katolickie, turystyka religijna, budownictwo i wyposażenie kościołów, strefa fundacji i stowarzyszeń katolickich, to wszystko połączone z koncertami, 24 godzinnym uwielbieniem oraz Wystawą Mistrzów Malarstwa – „Chrześcijaństwo w trójwymiarze” –  tak zapowiada się X edycja Targów Sakralnych LUBSACRO w Lublinie. Na wydarzenie zapraszamy zarówno księży i zakonników, jak i osoby świeckie.

LUBCASCRO odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2018 roku. Imprezą towarzyszącą będzie Forum Charyzmatyczne, organizowane w dwóch lokalizacjach: na terenie Targów Lublin oraz Centrum Spotkania Kultur.

Będzie tam stoisko Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl.  Zapraszamy!

W Targach Lublin razem z LUBSACRO odbędzie się czuwanie #LublinUwielbia.

 

W programie #Lublinuwielbia:

•             Uwielbienie 24h
•             Modlitwa o uzdrowienie (o. Józef Witko)
•             Modlitwa wstawiennicza
•             Strefa adoracji
•             Spotkania podzielone na bloki tematyczne.

Druga część wydarzenia, czyli Forum Charyzmatyczne rozpocznie się dzień wcześniej, 7 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Targi LUBSACRO swoim zasięgiem obejmują wciąż powiększający się obszar, na który składają się między innymi: Archidiecezja Lubelska, Diecezja Siedlecka i Sandomierska, Archidiecezja Białostocka, Diecezje Drohiczyńska i Łomżyńska, Archidiecezja Przemyska, Diecezja Rzeszowska i Zamojsko – Lubaczowska, Diecezja Radomską, Archidiecezja Warszawska i Diecezja Warszawsko – Praska, a nawet diecezje z Ukrainy.

WSTĘP NA TARGI LUBSACRO JEST BEZPŁATNY!

NA TARGI LUBSACRO ZAPRASZAMY :
8.12 – sobota: 12.00-18.30
9.12 – niedziela: 10.00-16.00
Wejście na wydarzenie od strony Hali A, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11.

Dodaj komentarz