Pod patronatem Salvatti.pl: Boska Ja, Droga Wojownika oraz Sympatia, Miłość, Małżeństwo

Droga Wojownika to cykl konferencji przeznaczonych tylko dla mężczyzn. Co roku na Politechnice Warszawskiej podejmujemy tematy, które bezpośrednio dotykają młodych mężczyzn. Pomagamy w poszukiwaniu dobrych męskich wzorców. Jaki powinien być mężczyzna wobec wyzwań współczesnego świata? Jak dbać o relacje? Jak walczyć o miłość swojego życia? Jak kształtować swoją męskość? Naszymi gośćmi byli m.in. Wanda Półtawska, ks. Piotr Pawlukiewicz, himalaista Piotr Cieszewski oraz były komandos JW. GROM Andrzej Kisiel. Tegoroczny cykl konferencji odbędzie się w dniach 9-19.05.

Boska Ja to nowatorski cykl konferencji dla kobiet. W tym roku odbędzie się jego I edycja. Będziemy starali się odpowiedzieć na pytania: jak rozwijać własną kobiecość, na kim się wzorować, jak pielęgnować w sobie dobre cechy, czym jest piękno i siła kobiety. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26.04-11.05. Naszymi gośćmi będą: ks. Piotr Pawlukiewicz, Wanda Półtawska, Gosia Hutek.

Sympatia Miłość Małżeństwo to projekt organizowany w semestrze letnim przez koła terenowe na SGH i SGGW. To najstarszy cykliczny projekt, który przetrwał do dziś – pierwsza edycja odbyła się w marcu 1994 roku. W różnorodny sposób szukamy odpowiedzi na pytania o miłość i relacje między kobietą i mężczyzną. Zapraszamy małżeństwa, świeckich specjalistów i charyzmatycznych księży z praktycznym i psychologicznym doświadczeniem. Tegoroczna edycja odbędzie się w drugiej połowie maja.

Cykl konferencji Sympatia Miłość Małżeństwo organizowany jest przez koła terenowe Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo, odbywające się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Szkole Głównej Handlowej. Już po raz dwudziesty czwarty nasi prelegenci opowiedzą nam o miłości i sprawią, że nawet najbardziej zawiłe aspekty dotyczące relacji damsko-męskich przestaną być zagadką.

Konferencje są kierowane zarówno do osób będących w związkach, jak również do samotnych serc – szczególnie, że jednym z naszych tegorocznych gości jest Tomasz Sztreker – inicjator Chrześcijańskich Singli i zarazem specjalista od łączenia w pary ludzi wyznających podobne wartości. Tuż po weekendzie majowym – a dokładniej 4 maja – odbędzie się konferencja z ks. Markiem Dziewieckim rozpoczynającą cały cykl SMM. Nasz prelegent jest ekspertem nie tylko w dziedzinie wiary, ale też psychologii i ma na swoim koncie liczne publikacje na temat miłości. Spotkanie będzie dotyczyło mitów o miłości, mogących zaszkodzić relacji między mężczyzną a kobietą. Uchylając rąbka tajemnicy, możemy dodać, że mamy również przygotowaną konferencję z pewnym małżeństwem – zachęcamy do śledzenia naszego facebookowego fanpage’a, na bieżąco będą pojawiały się tam informacje dotyczące poszczególnych konferencji. Tych zakochanych i tych niezakochanych zapraszamy także na bal SMM, będący zwieńczeniem całego cyklu. Bal odbędzie się 20 maja w podziemiach Katedry Praskiej. Przyjdźcie i przekonajcie się, że wielkie miasto jest przepełnione miłością!

Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.solideo.pl/

    

 

Dodaj komentarz