Soli Deo i Salvatti.pl dla studentów

O tym o co warto walczyć w związku, na jakich fundamentach opierać swoją relację z drugim człowiekiem, o uczeniu się jak wspólnie stawiać czoła przeciwieństwom losu, o tym, jak łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym oraz jak być mężczyzną we współczesnym świecie opowie nasz gość, Dariusz Kowalski, znany m.in. z serialu „Plebania”.  

Aktor w 1990 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu i dwa lata później zadebiutował w filmowej produkcji belgijsko-francusko-holenderskiej Stijna Coninxa „DAENS”. Natomiast w polskim filmie fabularnym pojawił się po raz pierwszy w 1992 roku -był to horror Łukasza Karwowskiego „Listopad”. Widzowie identyfikują jego osobę z rolą cynicznego JanuszaTracza, przedsiębiorczego biznesmena w serialu „Plebania”. Ponoć dostał tę rolę 2000 roku, bo telewizyjnemu producentowi spodobało się jego wredne spojrzenie. Wystąpił też u boku Edyty Olszówki i Roberta Gonery w kinowej czarnej komedii Krzysztof Lang „Strefa ciszy” (2000). Za www.filmweb.pl 

Spotkanie odbędzie się w środę, 30 listopada, o godzinie 20:10 w Auditorium Maximum (Kampus Główny UW). Zaprasza Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo, Fundacja Salvatti.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Specjalnie dla studentów w kawiarni AMAKURU  prowadzonej przez Fundację Salvatti.pl przy Al. Solidarności 101 w każdą środę do końca grudnia na legitymację studencką kawa i herbata – 50 taniej, zapraszamy!

kowalski      amakuru

Dodaj komentarz