„W tajemnicy Fatimy”. Fotorelacja z nocnego czuwania misyjnego na Jasnej Górze

Sekretariaty Misyjne Księży Pallotynów z 29/30 kwietnia zorganizowały nocne czuwanie misyjne na Jasnej Górze. Dziękujemy za ten szczególny czas wszystkim Pielgrzymom, wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Nazaret z Mińska Mazowieckiego za pantomimę i Wspólnocie Miłości Ukrzyżowanej za oprawę muzyczną.  

W ramach czuwania w sobotę modliliśmy  się w Dolinie Miłosierdzia w Częstochowie, uczestniczyliśmy w Sympozjum czcicieli Miłosierdzia Bożego, wysłuchaliśmy świadectwa ojca Melchiora Królika, paulina z Jasnej Góry, który spisuje cuda, które dzieją się tam za wstawiennictwem Maryi.

Wysłuchaliśmy pięknego Akatystu, a o godz. 21 uczestniczyliśmy w Apelu, następnie konferencję wygłosił ks. Emilian Sigel SAC, misjonarz Fatimy. Odmówiliśmy różaniec połączony ze świadectwami ewangelizatorów w byłym ZSRR. Niedzielę rozpoczęliśmy Mszą świętą, której przewodniczył ks. Grzegorz Młodawski SAC, Sekretarz ds. Misji Prowincji Chrystusa Króla, a kazanie wygłosił ks. Andrzej Tekieli SAC, misjonarz Ameryki Południowej. Był czas na indywidualną modlitwę, potem odmówiliśmy wspólnie litanię loretańską i godzinki, około godz. 4 wyruszyliśmy z Jasnej Góry i do Warszawy dotarliśmy około godz. 7. Dzięki fot. Magdaleny Murawskiej możemy przenieść się tam jeszcze raz.

Zapraszamy w przyszłym roku!  www.sekretariat-misyjny.plwww.misje-pallotyni.pl, www.salvatti.pl, promocja@salvatti.pl.

 

 

Dodaj komentarz