Wypij u nas kawę – to też wielkopostna jałmużna!

Wielkopostna jałmużna to test, sprawdzający, ile jeszcze w nas wyniszczającego egoizmu i zasłuchania jedynie w nasze własne potrzebny. Jak dowodzi znany eksperyment etologa Johna Calhouna, populacja, która żyje bez zagrożeń i ma nieograniczony dostęp do pokarmu degeneruje się, członkowie populacji są zainteresowani tylko sobą, a w końcu wymierają. Ale z nami wcale nie musi tak być, bo nieustannie mamy szansę robić coś dla innych. Jedną z nich daje Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl, prowadząc sklep charytatywny z kawiarnią „Amakuru”.

Kupując w Amakuru – wspieramy dzieła misjonarzy, ośrodki dożywiania dzieci, szkoły i ośrodki zdrowia, a także fundujemy stypendia dla najuboższych mieszkańców świata, tzw. Globalnego Południa. W tym celu stworzyliśmy nową markę aromatycznej kawy: SALVATTI GRANDE i SALVATTI ESPRESSO. Dochód z jej sprzedaży przeznaczamy na stypendia dla ubogiej młodzieży z Rwandy, Indii i Ukrainy – mówi Monika Mostowska z Fundacji Salvatti.pl.

Kawę można zamówić online na www.sklep.salvatti.pl, przy zamówieniach dokonywanych przez Panie w dniu 8 marca oferujemy – dostawę gratis! Wystarczy w formularzu odnotować  „odbiór w sklepie”.

W sklepie stacjonarnym Amakuru przy Al. Solidarności 101 (najbliższe przystanki ZTM: Ratusz Arsenał i Kino Femina) w dniu 8 marca przy zakupie kawy Salvatti espresso lub Salvatti grande oferujemy kubek pysznej afrykańskiej kawy gratis. Zachęcamy i zapraszamy na zakupy!

Dodaj komentarz