Zbieramy znaczki i telefony na rzecz misji!

Zbieramy znaczki i telefony na rzecz misji!

mobily27052014112123
TELEFONY

Stare telefony komórkowe nie muszą zalegać w Twoim domu czy biurze. Warto je przekazać Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej SALVATTI.pl. Sprawne aparaty znajdują kupców na rynku wtórnym, a z tych, które nie nadają się do użycia odzyskiwane są cenne surowce. Fundusze uzyskane w ten sposób przeznaczamy na pomoc ludziom potrzebujących pomocy w krajach misyjnych: w Afryce uczymy dzieci pisać i czytać, w Ameryce Południowej wspieramy dom dla dzieci ulicy a na Ukrainie wspomagamy rodzinny dom dziecka.

PAMIĘTAJ: KAŻDA KOMÓRKA TO KONKRETNA POMOC DLA MISJI I LUDZI UBOGICH W KRAJACH MISYJNYCH, A JEDNOCZEŚNIE OCHRONA  ŚRODOWISKA!
PRZEŚLIJ NAM SWÓJ TELEFON…

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photography-image33085837

A. Interesuje nas nawet najstarszy model telefonu. Dobrze, jeśli jest sprawny i ma baterię, ale to nie jest konieczne. Jeśli to możliwe usuń dane osobiste: adresy, smsy, notatki. Przed wysłaniem zapytaj sąsiadów. Na pewno dorzucą swoje telefony. W pracy możesz postawić pudło na telefony lub zapytaj dyrektora, czy przy zakupie nowych telefonów komórkowych nie chciałby nam przekazać starych.

B. Pojedyncze telefony odeślij w kopercie bąbelkowej zwykłym listem na nasz adres. Przy większej ilości skontaktuj się z nami. Przyślemy kuriera lub podamy adres najbliższej pallotyńskiej placówki.

C. telefony sprzedajemy na Allegro indywidualnym osobom, punktom naprawy telefonów komórkowym lub firmom zajmującym się recyklingiem sprzętu elektronicznego.

D. Dochód ze sprzedaży przekazujemy na cele statutowe Fundacji, szczególnie na pomoc krajom misyjnym. Zobacz nasze projekty.

 

Prześlij na adres:

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl
ul. Wilcza 8, 05-091 Ząbki, woj. mazowieckie

 

ico1
ZNACZKI

Zbieramy ostemplowane znaczki, wycięte z koperty lub kartki półcentymetrowym marginesem (nie mogą to być znaczki odklejone jak do klasera). Przesyłane na nasz adres, sprzedajemy je jako tzw. makulaturę filatelistyczną. Pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczone są na animację misyjną.

Każdego roku dzięki dobrej woli szkół i osób prywatnych z całej Polski docierają do nas dziesiątki a nawet setki kilogramów znaczków. Dzięki pieniądzom Ze zbiórki znaczków do wielu szkół mogli pojechać ze swoją katechezą misjonarze. Gorąco zachęcamy do akcji i dziękujemy za widzialne zaangażowanie szkół w zbiórkę znaczków.

Prześlij na adres:

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl
ul. Wilcza 8, 05-091 Ząbki, woj. mazowieckie

 

photo credit: KLMircea via photopin cc